porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kłecko » Dostawcy prądu Kłecko

Dostawcy prądu Kłecko

Gdzie szukać najtańszych sprzedawców energii?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić sprzedawcę prądu na tańszego, niezbędne będą Ci informacje o dostępnych ofertach różnorodnych firm. Najbogatszym ich źródłem są w związku z tym wszelkie porównywarki ofert sprzedawców energii. Aby z nich skorzystać, wystarczy wyłącznie wskazać takie informacje jak miejscowość, ilość zużywanej energii na rok. Informacje te pozwolą stworzyć listę różnorodnych dostawców prądu wraz z ich ofertami, cenami oraz dodatkowymi usługami. Oferty dostawców prądu możesz też poznać, samodzielnie odwiedzając ich oddziały sprzedaży.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmiana dystrybutora prądu jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to zarazem, że po wyborze innego dostawcy energii niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Kłecko Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy