porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krynki » Dostawcy prądu Krynki

Dostawcy prądu Krynki

Jak wybrać najtańszego dostawcę prądu?

Planując znaleźć najtańszego dostawcę energii, trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość comiesięcznych opłat handlowych, wysokość comiesięcznych opłat dodatkowych. Te elementy mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię. W związku z tym przy szukaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh energii, ale dodatkowo pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

Co jest niezbędne do zmiany sprzedawcy prądu?

Jeśli chcesz zmienić sprzedawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, aktualna umowa ze sprzedawcą energii, rachunki za ostatnie miesiące rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy prądu sprawdzić dane oraz przygotować umowę do podpisania i inne niezbędne dokumenty. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą prądu oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi sprawami, w tym wymówieniem poprzedniej umowy.

W mieście Krynki Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy