porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Tuliszków » Dostawcy prądu Tuliszków

Dostawcy prądu Tuliszków

Czy zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy prądu na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy prądu. Później podpisujesz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procesu zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi formalnościami. Dodatkowo trzeba, pamiętać, że zmiana sprzedawcy prądu zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją własnoręcznie, czy za pomocą upoważnienia.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę energii elektrycznej, natomiast zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze innego sprzedawcy energii elektrycznej niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Tuliszków Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy