porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zagórów » Dostawcy prądu Zagórów

Dostawcy prądu Zagórów

Czy warto zmienić dostawcę energii?

Koszty związane z energią stanowią dużą część wydatków w każdym domu. Jedną z wielu opcji na ich obniżenie jest zmienienie sprzedawcy energii. Rozwiązanie to daje możliwość wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii to z kolei gwarancja obniżenia miesięcznych faktur za energię elektryczną nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez 12 miesięcy nawet o kilkaset złotych. W związku z tym wystarczy przeanalizować, który dostawca prądu jest najtańszy, aby móc płacić mniej.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to także, że po wyborze innego dostawcy energii niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

W mieście Zagórów Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy