porównywarka cen prądu
Strona główna » Audax Renovables kontakt

Audax Renovables kontakt

Audax Renovables to firma działająca na polskim rynku od 2011 roku, która oferuje między innymi sprzedaż energii elektrycznej dla gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych. Jej główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Żurawiej 6/12. Osoby, które zdecydowały się na podpisanie umowy na sprzedaż energii elektrycznej przez Audax Renovables mogą się z nią natomiast skontaktować na 3 różne sposoby. 

Wizyta w Biurze Obsługi Klienta Audax Renovables

Osoby, które chcą stacjonarnie załatwić swoje sprawy związane ze sprzedażą dla nich energii elektrycznej przez Audax Renovables mogą odwiedzić jej siedzibę główną. Firma ta nie posiada bowiem własnych salonów sprzedaży czy stacjonarnych punktów obsługi klienta. 

Kontakt z Audax Renovables przez internet

Aby skontaktować się z Audax Renovables przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu można skorzystać z dwóch dostępnych dla klientów tej firmy opcji. Pierwsza z nich to wypełnienie formularza kontaktowego, który udostępniony jest na stronie sprzedawcy energii. Należy podać w nim imię i nazwisko oraz pesel, a także adres e-mail, numer telefonu i adres. Drugą opcją jest natomiast napisanie maila pod adres: bok@audaxrenewables.pl

Infolinia Audax Renovables

Dla osób preferujących tradycyjną formę kontaktu Audax Renovables udostępnia natomiast infolinię pod numerem 223 500 671, która działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00. Opłata za połączenie z infolinią Audax Renovables jest zgodna ze stawkami taryfy operatora.

Zmiana Sprzedawcy