porównywarka cen prądu
Strona główna » Engie kontakt

Engie kontakt

Engie to firma działająca w branży energetycznej, która w okresie swojego funkcjonowania kilka razy zmieniała nazwę i do której należy jedna z największych elektrowni w Połańcu. Jej oferta obejmuje między innymi sprzedaż energii elektrycznej przede wszystkim dla klientów biznesowych. Siedziba Engie znajduje się w Warszawie, przy ulicy Kijowskiej 1. Ze względu na fakt, iż ten sprzedawca energii stawia przede wszystkim na kontakt telefoniczny oraz mailowy ze swoimi klientami, nie posiada on stacjonarnych punktów obsługi klienta. Skontaktować się z nim można natomiast za pomocą poniższych sposobów. 

Formularz kontaktowy Engie lub e-mail

Choć na stronie Engie znaleźć można zakładkę pod nazwą formularz kontaktowy, po przejściu na nią, nie można tam znaleźć rubryk pozwalających na jego wypełnienie. Ta forma kontaktu jest więc być może jeszcze w przygotowaniu i w najbliższym czasie zostanie wprowadzona przez tego sprzedawcę energii elektrycznej. 

Na szczęście z Engie można skontaktować się także, między innymi wykorzystując do tego podany na jej stronie adres e-mail: info@engie-polska.pl. Opisując w wysłanej na niego wiadomości sprawę związaną ze sprzedażą energii przez tę firmę, można więc liczyć na odpowiedź konsultanta.

Infolinia Engie

Aby skontaktować się w sprawie związanej ze sprzedażą energii, z konsultantem firmy Engie można także skorzystać z infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 375 90 40 lub 223 759 044. Opłaty za połączenie w tym przypadku są zgodne z taryfą operatora.

Zmiana Sprzedawcy