porównywarka cen prądu
Strona główna » PKP Energetyka kontakt

PKP Energetyka kontakt

PKP Energetyka to spółka energetyczna działająca w Polsce od 2001 roku, która została w pełni sprywatyzowana w 2016 roku. Świadczy ona szeroko pojęte usługi związane z branżą energetyczną, wśród których wymienić można między innymi sprzedaż energii elektrycznej zarówno dla gospodarstw domowych, jak i klientów biznesowych. Główna siedziba PKP Energetyka znajduje się w Warszawie przy ulicy Hożej 63/67. Kontakt z tym sprzedawcą prądu dostępny jest dla jego klientów natomiast w kilku różnych formach, przy czym nie posiada on własnych, stacjonarnych punktów obsługi klienta. 

Kontakt z PKP Energetyka za pomocą internetu

Osoby, które chcą się skontaktować z PKP Energetyka w związku ze sprzedażą energii przez tę firmę, mogą skorzystać przede wszystkim z udostępnianego przez nią formularza kontaktowego na jej stronie. Wystarczy podać zakres rozmowy w jakim konsultant firmy ma się skontaktować oraz swoje dane wraz z numerem telefonu i adresem e-mail, aby uzyskać odpowiedź w możliwie jak najkrótszym czasie.

Oprócz tego kontakt z PKP Energetyka możliwy jest także za pomocą adresu mailowego: energetyka@pkpenergetyka.pl

Infolinia PKP Energetyka

Aby skontaktować się z PKP Energetyka, można także skorzystać z udostępnianej przez tego sprzedawcę prądu infolinii dostępnej pod numerem telefonu 801 772 929. Za jej pomocą kontakt z konsultantem możliwy jest każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Opłata za połączenie z infolinią PKP Energetyka jest zgodna z taryfą operatora. 

Zmiana Sprzedawcy