porównywarka cen prądu
Strona główna » Fortum kontakt

Fortum kontakt

Fortum to fińska firma energetyczna, która od 2016 roku działa także na terenie naszego kraju oferując między innymi sprzedaż energii elektrycznej. Jej wyróżnikiem jest to, że w dużej mierze dostarczany przez nią prąd do gospodarstw domowych oraz firm pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Osoby, które zdecydowały się na podpisanie umowy z Fortum na sprzedaż energii elektrycznej mogą skontaktować się z tą firmą na 2 różne sposoby. Niestety obecnie nie posiada ona jednak placówek stacjonarnych, do których można byłoby się udać w celu załatwienia spraw związanych ze sprzedażą prądu przez Fortum. Główna siedziba tej firmy jest natomiast zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Marynarki Polskiej 197. 

Kontakt z Fortum przez internet

Pierwszą opcją skontaktowania się ze sprzedawcą energii elektrycznej Fortum kontakt poprzez internet jest skorzystanie z udostępnionego przez tę firmę formularza kontaktowego na jej stronie. Należy podać w nim takie informacje jak imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Po przesłaniu wiadomości, trzeba natomiast poczekać na kontakt przedstawiciela firmy. Drugą możliwością kontaktu przez internet z Fortum jest natomiast wiadomość e-mail przesłana pod adres infopolska@fortum.com.

Infolinia Fortum

Sprzedawca energii elektrycznej Fortum udostępnia także dla swoich klientów możliwość skontaktowania się z nim telefonicznie. Dostępna pod numerem telefonu 122 100 000 infolinia Fortum działa w godzinach od 8:00 do 20:00, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Opłaty za połączenie są zgodne ze stawkami operatora. 

Zmiana Sprzedawcy