porównywarka cen prądu
Strona główna » AXPO kontakt

AXPO kontakt

AXPO to szwajcarska firma działająca w branży energetycznej w 20 krajach Europy, w tym także w Polsce. Jej głównym obszarem działalności jest produkcja, dystrybucja, a także sprzedaż energii elektrycznej. Główna siedziba AXPO w naszym kraju znajduje się w Warszawie, pod adresem Aleje Jerozolimskie 123. Jeśli chodzi natomiast o stacjonarne punkty obsługi klienta, firma ta nie posiada ich obecnie w Polsce. W związku z tym jej klienci mogą się z nią skontaktować za pomocą poniżej wymienionych sposobów. 

e-BOK AXPO oraz adres e-mail 

Obecnie klienci kupujący energię elektryczną od AXPO z powodzeniem większość związanych z tą usługą spraw mogą załatwić za pomocą eBOK Moje AXPO będącej odrębną platformą w formie portalu klienta, w której znaleźć można przez całą dobę wszelkie informacje na temat usług świadczonych przez tę firmę oraz rozliczeń finansowych, a także zgłosić wszelkie usterki. 

Dodatkową metodą kontaktu poprzez internet z AXPO jest także udostępniany przez tego sprzedawcę prądu adres e-mail: bok@axpo.pl

Infolinia AXPO

Omawiany sprzedawca energii elektrycznej udostępnia dla swoich klientów także możliwość skontaktowania się z nim za pomocą telefonicznego biura obsługi klienta. Numer telefonu infolinii AXPO to: 224 525 300. Rozmowa za jej pośrednictwem z konsultantem możliwa jest natomiast od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Przy czym osoby dzwoniące pod wskazany numer poza godzinami pracy infolinii, mogą liczyć na kontakt konsultanta w następnym dniu roboczym.

Zmiana Sprzedawcy