porównywarka cen prądu
Strona główna » Enea kontakt

Enea kontakt

Enea to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm energetycznych w Polsce, która plasuje się na trzecim miejscu w naszym kraju, jeśli chodzi o jej wielkość. Powstała w 2003 roku i jest nie tylko sprzedawcą energii elektrycznej, ale także jej dystrybutorem. W związku z tym Enea zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej zarówno dla gospodarstw domowych, jak i firm. Główna siedziba tej firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy Góreckiej 1. Kontakt z nią możliwy jest natomiast za pomocą poniższych metod.

Jak można skontaktować się z firmą Enea?

Enea udostępnia dla swoich klientów trzy formy umożliwiające na skontaktowanie się z nią. Pierwszą z nich jest kontakt bezpośredni w stacjonarnych placówkach firmy otwartych od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Planując wizytę w Biurze Obsługi Klienta tej firmy, należy jednak wcześniej za pośrednictwem jej strony internetowej zarezerwować spotkanie.

Drugim sposobem na skontaktowanie się z firmą Enea jest skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie tego sprzedawcy prądu lub eBOK udostępnionego dla obecnych klientów firmy. Dodatkowo internetowy kontakt z przedstawicielami Enea możliwy jest także za pośrednictwem czatu z konsultantem.

Enea kontakt dla swoich klientów udostępnia także tradycyjną, telefoniczną formę kontaktu. Infolinia dostępna pod numerem telefonu 611 111 111 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00. Opłata za połączenie w tym przypadku jest zgodna z planem taryfowym operatora telefonicznego.

Zmiana Sprzedawcy