porównywarka cen prądu
Strona główna » Polenergia Sprzedaż kontakt

Polenergia Sprzedaż kontakt

Polenergia Sprzedaż to jedna ze spółek Grupy Polenergia, która zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej zarówno dla gospodarstw domowych, jak i firm. Posiada ona spore doświadczenie w branży energetycznej, a od pewnego czasu stale inwestuje w odnawialne źródła energii. Główna siedziba Polenergia Sprzedaż znajduje się w Warszawie przy ulicy Kruczej 24/16. Firma ta nastawia się jednak na telefoniczny lub mailowy kontakt z klientami, dlatego też nie posiada ona stacjonarnych punktów obsługi klienta. Skontaktować się z nią można natomiast za pomocą jednego z poniższych sposobów. 

Kontakt e-mail z Polenergia Sprzedaż

Ze względu na fakt, iż sprzedawca energii elektrycznej jakim jest Polenergia Sprzedaż swoją ofertę kieruje do dwóch grup klientów kontakt z nią możliwy jest pod dwoma adresami e-mail. Pierwszy adres: gogreen@polenergia-sprzedaz.pl przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, chcących skontaktować się z przedstawicielem tej firmy. Z kolei drugi – bok@polenergia-sprzedaz.pl przeznaczony jest dla klientów biznesowych. 

Infolinia Polenergia Sprzedaż

Aby skontaktować się z tym sprzedawcą prądu, można także skorzystać z udostępnionej dla jego klientów infolinii Polenergia Sprzedaż, której numer telefonu to: 221 291 750. Kontakt za jej pośrednictwem z konsultantem tej firmy możliwy jest od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 9:00 do 15:00. Opłata za połączenie z infolinią jest zgodna ze stawkami danego operatora. 

Zmiana Sprzedawcy