porównywarka cen prądu
Strona główna » Enefit kontakt

Enefit kontakt

Enefit to spółka należąca do estońskiego koncernu energetycznego, która oferuje w Polsce między innymi sprzedaż energii elektrycznej przede wszystkim dla klientów biznesowych będących zarówno małymi i średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Swoją działalność w naszym kraju rozpoczęła ona w 2016 roku, oprócz tego prężnie działa ona także na Łotwie, Litwie oraz w Finlandii. Główna siedziba tej firmy zlokalizowana jest natomiast w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 1. Klienci Enefit chcąc się z nią skontaktować, nie mają jednak możliwości udania się do stacjonarnych punktów obsługi klienta, gdyż firma ta obecnie nie posiada ich na terenie Polski. Do dyspozycji pozostają więc im dwie poniższe formy kontaktu. 

Zdalny kontakt z Enefit za pomocą poczty e-mail 

Jedną z możliwości skontaktowania się ze sprzedawcą energii elektrycznej Enefit, jest skorzystanie z adresu e-mail info@enefit.pl, który podany jest na stronie tej firmy. Dodatkowo znaleźć można na niej także kontakt bezpośredni do specjalistów zajmujących się daną grupą klientów biznesowych, wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mail. Na stronie firmy ponadto udostępniony jest również formularz dla osób zainteresowanych ofertą Enefit, umożliwiający skontaktowanie się z nią właśnie w tej sprawie, w prosty i wygodny sposób.

Infolinia Enefit 

Drugą możliwością skontaktowania się z Enefit jest skorzystanie z jej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 222 992 727. W tym przypadku koszt połączenia jest zgodny ze stawkami taryf operatorów.

Zmiana Sprzedawcy