porównywarka cen prądu
Strona główna » Plus kontakt

Plus kontakt

Plus, czyli jedna z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce od pewnego czasu stale poszerza swoją ofertę o nowe usługi. Jedną z nich jest natomiast sprzedaż energii elektrycznej. Stosunkowo atrakcyjna oferta na prąd od Plusa, sprawiła że wielu klientów indywidualnych oraz firmowych postanowiło skorzystać z niej. W przypadku kiedy chcą się oni skontaktować z Plusem w sprawie swojej umowy na sprzedaż prądu lub związanych z nią rozliczeń mogą oni natomiast skorzystać z trzech dostępnych rozwiązań. 

Wizyta w salonie Plusa

Pierwszą z opcji na załatwienie swoich spraw związanych z prądem od Plusa jest odwiedzenie jednego z jej punktów sprzedaży, które rozlokowane są w setkach miast w całej Polsce. Salony Plusa otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, a także w soboty od 10:00 do 14:00. 

Formularz kontaktowy Plusa

Na stronie tego sprzedawcy energii elektrycznej, jego klienci mogą także znaleźć formularz kontaktowy, który pozwala skontaktować się z nim bez konieczności wychodzenia z domu. Wymaga on podanie takich informacji jak numer telefonu, adres e-mail, temat rozmowy. Po jego wypełnieniu i wysłaniu przedstawiciel firmy Plus kontaktuje się z klientem w możliwie jak najkrótszym czasie. 

Infolinia Plusa

Ostatnią z opcji na skontaktowanie się ze z tym sprzedawcą energii elektrycznej, jest natomiast infolinia Plusa dostępna pod numerem telefonu 601 102 601. Dostępna jest ona dla klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Koszt połączenia w tym przypadku jest zgodny z taryfą operatora.

Zmiana Sprzedawcy