porównywarka cen prądu
Strona główna » Eniga kontakt

Eniga kontakt

Eniga to firma z branży energetycznej, która znana była wcześniej pod nazwą TeleZet. Wśród jej usług można wyróżnić między innymi sprzedaż energii elektrycznej, którą oferuje ona dla klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie całej Polski. Główna siedziba tego sprzedawcy prądu zlokalizowana jest w Słupsku, przy ulicy Żelaznej 6. Eniga obecnie nie posiada stacjonarnych punktów obsługi swoich klientów. Dlatego też, aby załatwić z nią wszelkie sprawy związane ze sprzedażą energii elektrycznej, należy wybrać jedną z poniższych form kontaktu.

Formularz kontaktowy Eniga lub adres e-mail

Pierwszą metodą na skontaktowanie się z konsultantem Eniga jest wykorzystanie do tego dostępnego na stronie tego sprzedawcy prądu formularza kontaktowego. Należy wypełnić w nim takie dane jak:

  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu, 
  • adres e-mail. 

A także wpisać wiadomość, w której opisana zostanie sprawa, w jakiej skontaktować się ma przedstawiciel tej firmy. 

Drugą metodą kontaktu z Eniga jest natomiast skorzystanie z udostępnianego przez tę firmę adresu e-mail: bok@eniga.pl. W obu przypadkach trzeba będzie jednak poczekać na odpowiedź konsultanta sprzedawcy energii elektrycznej. 

Infolinia Eniga 

Dla klientów Eniga dostępna jest także tradycyjna forma kontaktu telefonicznego. Infolinia dostępna jest w związku z tym pod numerem telefonu: 222 131 350. Kontakt za jej pośrednictwem z konsultantem tego sprzedawcy prądu możliwy jest natomiast od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Zmiana Sprzedawcy