porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Białobrzegi » Dostawcy prądu Białobrzegi

Dostawcy prądu Białobrzegi

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Rozwiązanie to polega na stałej stawce za kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto natomiast pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy także dodatkowe opłaty. Za każdym razem trzeba więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii elektrycznej, a w razie wątpliwości zapytać o szczegóły konsultanta.

Jak prawidłowo porównać ceny sprzedawców energii?

Porównując ceny sprzedawców energii za 1 kWh prądu, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też z VAT. Ważne jest także to, aby analizowane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Co więcej trzeba poza tym sprawdzić wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców prądu do każdej faktury bez względu na ilość zużytej energii elektrycznej, ponieważ ich wysokości mogą być bardzo odmienne.

W mieście Białobrzegi Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy