porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Błonie » Dostawcy prądu Błonie

Dostawcy prądu Błonie

Ile czasu trwa zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej?

Zmienienie sprzedawcy prądu to proces, którego długość trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany po raz pierwszy, czy też kolejny. Jeśli pierwszy raz zmieniany jest sprzedawca prądu, wszelkie formalności trwają około dni od momentu podpisania nowej umowy. Następne zmiany dostawcy energii trwają z kolei mniej. W tym przypadku procedura trwa około dni od momentu zawarcia nowej umowy z wybranym sprzedawcą prądu.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę prądu, z kolei zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to zarazem, że po wyborze nowego sprzedawcy energii niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Błonie Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy