porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Brzozów » Dostawcy prądu Brzozów

Dostawcy prądu Brzozów

Najtańszy dostawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Rozwiązanie to polega na niezmiennej stawce za kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Warto z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje też dodatkowe koszty. Za każdym razem należy więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę prądu, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły konsultanta.

Jak prawidłowo porównać ceny sprzedawców energii elektrycznej?

Porównując ceny sprzedawców energii elektrycznej za 1 kWh energii elektrycznej, trzeba pamiętać o kilku elementach. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też z VAT. Istotne jest też to, aby porównywane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Co więcej należy poza tym przeanalizować wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców prądu do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, gdyż ich stawki mogą być bardzo odmienne.

W mieście Brzozów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy