porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Chełmża » Dostawcy prądu Chełmża

Dostawcy prądu Chełmża

Czy zmiana dostawcy energii elektrycznej jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy energii. Potem zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procedury zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Dodatkowo należy, pamiętać, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest całkowicie darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją samodzielnie, czy za pomocą upoważnienia.

Czy zmieniając dostawcę energii konieczna jest zmiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Dlatego podczas zmiany sprzedawcy energii najczęściej nie jest konieczna wymiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika niezbędne jest tylko wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do mierzenia energii elektrycznej w dwóch strefach. Bez względu na to zamontowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest nieodpłatne.

W mieście Chełmża Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy