porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Chodzież » Dostawcy prądu Chodzież

Dostawcy prądu Chodzież

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni sprzedawcy prądu to firmy, które zajmują się wyłącznie sprzedażą prądu. Nie są oni więc jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca energii elektrycznej to właśnie alternatywny sprzedawca. W związku z tym zawarcie z nim umowy jest doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd. Do największych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców prądu

Dostępni do wyboru sprzedawcy prądu uzależnieni są głównie od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, iż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Chodzież Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy