porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Choroszcz » Dostawcy prądu Choroszcz

Dostawcy prądu Choroszcz

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto warto też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma również znaczący wpływ na wysokość faktur za prąd.

Najtańszy sprzedawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Należy jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy zarazem dodatkowe opłaty. Zawsze trzeba więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii elektrycznej, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Choroszcz Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy