porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Czerwieńsk » Dostawcy prądu Czerwieńsk

Dostawcy prądu Czerwieńsk

Kim jest dostawca prądu z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje energię elektryczną w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przypisywana dla określonej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę energii na tańszego. Trzeba jedynie sprawdzić dostępne opcje i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie sprzedawcy energii daje możliwość znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto warto także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma też duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Czerwieńsk Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy