porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Dąbrowa Tarnowska » Dostawcy prądu Dąbrowa Tarnowska

Dostawcy prądu Dąbrowa Tarnowska

Jak długo trwa zmienienie dostawcy energii?

Zmiana dostawcy energii to proces, którego czas trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany po raz pierwszy, czy też kolejny. W przypadku, gdy po raz pierwszy zmieniany jest sprzedawca energii elektrycznej, wszelkie formalności trwają około miesiąc od chwili podpisania nowej umowy. Kolejne zmiany sprzedawcy energii elektrycznej trwają z kolei krócej. W tym przypadku proces trwa około dni od momentu zawarcia nowej umowy z wybranym sprzedawcą prądu.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze innego sprzedawcy energii niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

W mieście Dąbrowa Tarnowska Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy