porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Drzewica » Dostawcy prądu Drzewica

Dostawcy prądu Drzewica

Kim jest sprzedawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przydzielana dla określonej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego warto pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego. Wystarczy wyłącznie przeanalizować dostępne możliwości i wybrać z nich najlepszą. Zmiana sprzedawcy energii umożliwia znacznie zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Oprócz tego należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Drzewica Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy