porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Działoszyn » Dostawcy prądu Działoszyn

Dostawcy prądu Działoszyn

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Ponadto należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy sprzedawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Opcja ta polega na niezmiennej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Warto jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy także dodatkowe opłaty. Zawsze trzeba więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie niejasności zapytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Działoszyn Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy