porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Golub-Dobrzyń » Dostawcy prądu Golub-Dobrzyń

Dostawcy prądu Golub-Dobrzyń

Jak długo trwa zmiana dostawcy prądu?

Zmienienie sprzedawcy prądu to proces, którego czas trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany pierwszy raz, czy też kolejny. W przypadku, gdy po raz pierwszy zmieniany jest sprzedawca prądu, wszelkie formalności trwają około miesiąc od momentu zawarcia nowej umowy. Następne zmiany sprzedawcy energii elektrycznej trwają z kolei krócej. W tym przypadku proces trwa około dni od chwili zawarcia nowej umowy z wybranym sprzedawcą energii.

Czemu warto zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Wydatki związane z energią elektryczną stanowią sporą część kosztów w każdym gospodarstwie domowym. Jedną z wielu opcji na ich zmniejszenie jest zmienienie sprzedawcy energii. Rozwiązanie to umożliwia wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii elektrycznej to natomiast gwarancja obniżenia miesięcznych faktur za prąd nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez dwanaście miesięcy nawet o kilkaset złotych. Dlatego wystarczy przeanalizować, który dostawca energii jest najtańszy, aby móc oszczędzać.

W mieście Golub-Dobrzyń Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy