porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Góra Kalwaria » Dostawcy prądu Góra Kalwaria

Dostawcy prądu Góra Kalwaria

Ile trwa zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej?

Zmienienie dostawcy energii to proces, którego czas trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany pierwszy raz, czy też kolejny. Jeśli pierwszy raz zmieniany jest sprzedawca energii elektrycznej, wszelkie formalności trwają mniej więcej dni od chwili zawarcia nowej umowy. Kolejne zmiany sprzedawcy energii trwają z kolei mniej. W tym przypadku proces trwa około dni od chwili zawarcia nowej umowy z wybranym sprzedawcą energii.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to również, że po wyborze innego sprzedawcy energii niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Góra Kalwaria Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy