porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Gorlice » Dostawcy prądu Gorlice

Dostawcy prądu Gorlice

Gdzie znaleźć opinie o dostawcy prądu?

Podczas wyboru sprzedawcy energii elektrycznej warto wziąć pod uwagę opinie innych osób, korzystających z oferty danej firmy. Jest to wartościowe źródło informacji o funkcjonowaniu firmy, które pozwala zweryfikować obietnice z realiami. Opinie o dostawcach prądu można znaleźć na przykład w sieci na wszelkiego rodzaju forach. Różnorodne rankingi wskazujące, która firma to najtańszy dostawca energii elektrycznej to zarazem świetne źródło informacji. Co więcej, można także podpytać znajomych.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto warto również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma zarazem duży wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Gorlice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy