porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Gorzów Śląski » Dostawcy prądu Gorzów Śląski

Dostawcy prądu Gorzów Śląski

Jak wybrać najtańszego dostawcę prądu?

Planując znaleźć najtańszego dostawcę energii, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość miesięcznych kosztów stałych, wysokość miesięcznych opłat dodatkowych. Te elementy mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię. W związku z tym przy szukaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh energii elektrycznej, ale także pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

Co jest potrzebne do zmiany dostawcy energii?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić sprzedawcę energii, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, obecna umowa ze sprzedawcą energii, rachunki za ostatnie miesiące rozliczeń. Umożliwią one wybranemu dostawcy prądu sprawdzić informacje oraz sporządzić umowę do zawarcia i inne niezbędne druki. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii elektrycznej oraz upoważnienia zajmie się on wszystkimi formalnościami, w tym wypowiedzeniem starej umowy.

W mieście Gorzów Śląski Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy