porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Gostynin » Dostawcy prądu Gostynin

Dostawcy prądu Gostynin

Kim są alternatywni dostawcy prądu?

Alternatywni dostawcy prądu to firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Zazwyczaj najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Dlatego zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na zmniejszenie faktur za prąd. Do najbardziej znanych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii zależą głównie od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, iż muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Gostynin Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy