porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Grodków » Dostawcy prądu Grodków

Dostawcy prądu Grodków

Jak prawidłowo porównać ceny sprzedawców energii?

Porównując ceny sprzedawców energii za kWh prądu, należy pamiętać o kilku elementach. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też brutto. Istotne jest zarazem to, aby porównywane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Dodatkowo należy poza tym przeanalizować wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców prądu do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, ponieważ ich stawki mogą być bardzo różne.

Czy zmienienie dostawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy prądu. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej warto, pamiętać, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest całkowicie darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest samodzielnie, czy za pomocą upoważnienia.

W mieście Grodków Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy