porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Janikowo » Dostawcy prądu Janikowo

Dostawcy prądu Janikowo

Jak prawidłowo porównać ceny sprzedawców prądu?

Porównując ceny sprzedawców energii elektrycznej za kWh energii elektrycznej, należy pamiętać o kilku elementach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też z VAT. Ważne jest zarazem to, aby analizowane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Dodatkowo należy poza tym przeanalizować wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, gdyż ich stawki mogą być bardzo odmienne.

Kto może zmienić dostawcę energii?

Zmienić dostawcę prądu na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest aktualnie ogromny. Ich usługi różnią się cenami prądu, okresem trwania umów. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy prądu i zawarcie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia faktur za prąd i oszczędności.

W mieście Janikowo Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy