porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jastrowie » Dostawcy prądu Jastrowie

Dostawcy prądu Jastrowie

Jak prawidłowo porównać ceny dostawców energii elektrycznej?

Analizując ceny sprzedawców energii za kWh energii, należy pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Istotne jest dodatkowo to, aby porównywane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Dodatkowo trzeba poza tym przeanalizować wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na ilość zużytej energii elektrycznej, ponieważ ich stawki mogą być bardzo odmienne.

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej opcji może więc skorzystać rolnik, przedsiębiorca oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców energii na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się cenami prądu, okresem trwania umów. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy prądu i podpisanie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

W mieście Jastrowie Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy