porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jedlicze » Dostawcy prądu Jedlicze

Dostawcy prądu Jedlicze

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego trzeba zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma również duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy dostawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Opcja ta polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy jednocześnie dodatkowe opłaty. Zawsze należy więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii elektrycznej, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Jedlicze Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Jaki dostawca prądu?

Zmiana Sprzedawcy