porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jędrzejów » Dostawcy prądu Jędrzejów

Dostawcy prądu Jędrzejów

Czy zmiana sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej należy, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii zawsze jest w pełni bezpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją własnoręcznie, czy za pomocą upoważnienia.

Czy zmieniając dostawcę prądu konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany dostawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest wymagana zmiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika niezbędne jest jedynie wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do naliczania prądu w dwóch strefach. Za każdym razem zainstalowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Jędrzejów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy