porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jeziorany » Dostawcy prądu Jeziorany

Dostawcy prądu Jeziorany

Kto może zmienić dostawcę energii?

Zmienić dostawcę energii na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców prądu na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się kosztami energii, okresem trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, z kolei zmiana dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to również, że po wyborze innego dostawcy prądu niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Jeziorany Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy