porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kalisz Pomorski » Dostawcy prądu Kalisz Pomorski

Dostawcy prądu Kalisz Pomorski

Jak często można zmienić dostawcę prądu na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii, trzeba jednak pamiętać, że czasem sprzedawcy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym warto sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obarczone karą finansową. Co więcej bez problemu można również powrócić do starego sprzedawcy energii elektrycznej, z którym była zawarta umowa wcześniej.

Co powinna zawierać umowa z nowym dostawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy prądu pora na podpisanie umowy. Warto jednak przed tym szczegółowo ją przeczytać. Poprawna umowa na sprzedaż energii elektrycznej powinna obejmować w związku z tym podstawowe dane o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego musi ona zawierać również koszt prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres obowiązywania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po podpisaniu umowy należy zarazem pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Kalisz Pomorski Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy