porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kamienna Góra » Dostawcy prądu Kamienna Góra

Dostawcy prądu Kamienna Góra

Kim są alternatywni dostawcy energii elektrycznej?

Alternatywni sprzedawcy energii to firmy, które zajmują się jedynie sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego podpisanie z nim umowy jest idealnym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd. Do największych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Plus, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Ile razy można zmienić dostawcę prądu na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż prądu, należy jednak pamiętać, że niektóre sprzedawcy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obarczone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można także powrócić do starego dostawcy prądu, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Kamienna Góra Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy