porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Karczew » Dostawcy prądu Karczew

Dostawcy prądu Karczew

Zmiana sprzedawcy prądu na tańszego a przerwy w dostawach energii elektrycznej

Planując zmianę dostawcy energii, nie musisz się bać, że będzie to wiązać się z obniżeniem jakości prądu lub wzmożoną częstotliwością przerw w dostawach. Energia elektryczna, choć będzie kupowana od innej firmy, dostarczana będzie wciąż przez tego samego dystrybutora, który jest przypisany do danego regionu Polski. To natomiast zapewni taką samą jakość dostaw energii elektrycznej, jedynie w nowej niższej cenie.

Co jest potrzebne do zmiany sprzedawcy energii?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, niezbędne będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, obecna umowa ze sprzedawcą energii, rachunki za ostatnie okresy rozliczeń. Umożliwią one wybranemu sprzedawcy prądu zweryfikować dane oraz sporządzić umowę do zawarcia i inne niezbędne druki. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą prądu oraz pełnomocnictwa zajmie się on pozostałymi tematami, w tym rozwiązaniem poprzedniej umowy.

W mieście Karczew Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy