porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Karlino » Dostawcy prądu Karlino

Dostawcy prądu Karlino

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma również znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy sprzedawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Należy natomiast pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje dodatkowo dodatkowe opłaty. Za każdym razem należy więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie niejasności zapytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Karlino Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy