porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kartuzy » Dostawcy prądu Kartuzy

Dostawcy prądu Kartuzy

Czy zmienienie sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii elektrycznej. Później zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi kwestiami. Dodatkowo trzeba, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest całkowicie nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest osobiście, czy za pomocą upoważnienia.

Czy zmieniając sprzedawcę prądu konieczna jest zmiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Wobec tego podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest konieczna wymiana licznika na nowy. Zainstalowanie nowego licznika niezbędne jest jedynie wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zainstalowany licznik nie był przystosowany do mierzenia energii elektrycznej w dwóch strefach. Bez względu na to zainstalowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest bezpłatne.

W mieście Kartuzy Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy