porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Katowice » Dostawcy prądu Katowice

Dostawcy prądu Katowice

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę energii?

Wydatki związane z energią elektryczną stanowią dużą część kosztów w każdym domu. Jedną z wielu opcji na ich obniżenie jest zmienienie dostawcy energii elektrycznej. Rozwiązanie to umożliwia wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii elektrycznej to natomiast gwarancja obniżenia miesięcznych rachunków za energię nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez rok nawet o kilkaset złotych. Dlatego wystarczy sprawdzić, który dostawca energii jest najtańszy, aby móc płacić mniej.

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić sprzedawcę prądu na nowego mogą wszyscy. Z tej opcji może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, przedsiębiorca oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców prądu na rynku jest obecnie ogromny. Ich usługi różnią się cenami energii elektrycznej, okresem trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu i zawarcie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia rachunków za energię i oszczędności.

W mieście Katowice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy