porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kazimierz Dolny » Dostawcy prądu Kazimierz Dolny

Dostawcy prądu Kazimierz Dolny

Gdzie szukać najtańszych dostawców energii?

W przypadku, gdy chcesz zmienić dostawcę energii elektrycznej na tańszego, niezbędne będą Ci informacje o dostępnych ofertach różnych firm. Najlepszym ich źródłem są w związku z tym wszelkie porównywarki ofert sprzedawców prądu. By z nich skorzystać, wystarczy wyłącznie podać takie dane jak miejscowość, ilość zużywanej energii na rok. Informacje te pozwolą wygenerować listę różnych dostawców prądu wraz z ich ofertami, cenami oraz dodatkowymi wariantami. Oferty dostawców energii możesz także poznać, osobiście odwiedzając ich placówki sprzedaży.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to jednocześnie, że po wyborze innego sprzedawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Kazimierz Dolny Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy