porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kłodzko » Dostawcy prądu Kłodzko

Dostawcy prądu Kłodzko

Gdzie sprawdzić opinie o sprzedawcy energii elektrycznej?

Podczas wyboru dostawcy energii elektrycznej warto wziąć pod uwagę opinie innych osób, korzystających z oferty danej firmy. Jest to wartościowe źródło informacji o funkcjonowaniu sprzedawcy, które pozwala zweryfikować obietnice z rzeczywistością. Opinie o dostawcach prądu można znaleźć między innymi w sieci na różnorodnych forach. Różnorodne zestawienia wskazujące, która firma to najtańszy dostawca energii to także świetne źródło informacji. Co więcej, warto jednocześnie podpytać znajomych.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed wysokimi fakturami. Oprócz tego należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bowiem ona ma także duży wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Kłodzko Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy