porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kobylin » Dostawcy prądu Kobylin

Dostawcy prądu Kobylin

Czy zmienienie sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. W pierwszej kolejności wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy prądu. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi kwestiami. Dodatkowo trzeba, pamiętać, że zmiana sprzedawcy prądu zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest własnoręcznie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę energii elektrycznej, z kolei zmienienie dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to jednocześnie, że po wyborze innego sprzedawcy energii niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Kobylin Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy