porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Koniecpol » Dostawcy prądu Koniecpol

Dostawcy prądu Koniecpol

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Oprócz tego należy również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma także duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy sprzedawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Rozwiązanie to polega na stałej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy jednocześnie dodatkowe koszty. Za każdym razem trzeba więc szczegółowo przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii, a w razie niejasności dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Koniecpol Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy