porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Końskie » Dostawcy prądu Końskie

Dostawcy prądu Końskie

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni dostawcy prądu to firmy, które zajmują się tylko sprzedażą prądu. Nie są oni więc jego dystrybutorami. Zazwyczaj najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd. Do największych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Jak często można zmienić dostawcę prądu na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż prądu, należy jednak pamiętać, że czasem sprzedawcy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym trzeba sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obarczone karą finansową. Dodatkowo bez problemu można jednocześnie powrócić do poprzedniego dostawcy energii, z którym była zawarta umowa wcześniej.

W mieście Końskie Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy