porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Konstantynów Łódzki » Dostawcy prądu Konstantynów Łódzki

Dostawcy prądu Konstantynów Łódzki

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni sprzedawcy prądu to przedsiębiorstwa, które zajmują się wyłącznie sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca energii elektrycznej to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na obniżenie faktur za energię elektryczną. Do największych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Plus, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy prądu zależą przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, iż muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Konstantynów Łódzki Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy