porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kostrzyn nad Odrą » Dostawcy prądu Kostrzyn nad Odrą

Dostawcy prądu Kostrzyn nad Odrą

Kim są alternatywni sprzedawcy energii?

Alternatywni sprzedawcy energii elektrycznej to przedsiębiorstwa, które zajmują się wyłącznie sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni więc jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca prądu to właśnie alternatywny sprzedawca. Dlatego zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Do najpopularniejszych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Plus, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru dostawców prądu

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii elektrycznej zależą przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, gdyż muszą oni posiadać z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia jednak, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Kostrzyn nad Odrą Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy