porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krajenka » Dostawcy prądu Krajenka

Dostawcy prądu Krajenka

Czy zmieniając dostawcę prądu konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany dostawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest wymagana zmiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika niezbędne jest jedynie wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do naliczania prądu w dwóch strefach. Za każdym razem zainstalowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto warto zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, bowiem ona ma dodatkowo duży wpływ na wysokość rachunków za prąd.

W mieście Krajenka Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy