porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krasnystaw » Dostawcy prądu Krasnystaw

Dostawcy prądu Krasnystaw

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni dostawcy energii to firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii. Nie są oni więc jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. W związku z tym zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na zmniejszenie faktur za energię. Do największych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru dostawcy energii uzależnieni są głównie od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, iż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Krasnystaw Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy